Metāla durvju uzstādīšana – atbildīgs process

Metāla durvju izgatavošana un uzstādīšana ir ļoti sarežģīts un atbildīs process, tāpēc to vajag uzticēt īstiem profesionāļiem. Uzņēmuma MetaLux komanda uzņēmuma pastāvēšanas laikā ir pierādījusi savu profesionalitāti un amata prasmes metāla durvju izgatavošanā un uzstādīšanā. Abi šie procesi durvju izgatavošana un uzstādīšana vislabāk izdodas tad, ja par tiem gādību uzņemas viens un tas pat uzņēmums. Ja durvju uzstādīšanas meistari strādā tikai ar viena ražotāja durvīm, tad šiem meistariem ir izstrādātā īpaši precīza taktika kā šīs durvis uzstādīt pēc iespējas ātrāk un kvalitatīvāk.

Kā notiek metāla durvju izgatavošana un uzstādīšana?

Lai izprastu cik svarīgi ir šie procesi, jebkuram klientam vajadzētu iedziļināties ražotāja ikdienā. Durvju izgatavošana un uzstādīšana ir divi galvenie procesi durvju ražošanā, tāpēc tos nepieciešams izanalizēt atsevišķi, lai gan abi šie procesi- durvju izgatavošana un uzstādīšana prasa ļoti lielu precizitāti uzņēmuma MetaLux kvalificētajiem meistariem ir izdevies realizēt rekordlielu skaitu veiksmīgu projektu. Durvju izgatavošana un uzstādīšana sākas ar klienta izvēlēto durvju rasēšanu, tā kā durvis var atšķirties ne tikai izmēra ziņā, bet arī pēc durvju formas un dizaina, tad rasēšanas procesā pat visniecīgākā kļūda var pilnībā sabojāt visu projektu, tāpēc šajā procesā precizitāte ir pati svarīgākā. Kad rasējums ir pabeigts, tas tiek atkārtoti pārbaudīts, lai rasējumā atainotie izmēri sakristu ar klienta prasībām. Savukārt lai nodrošinātu visaugstāko kvalitāti uzņēmums MetaLux procesu kontroli veic reālā laika režīmā.

Metāla durvju ražošana

Pēc tam, kad rasējums ir sagatavots uzņēmuma meistari var uzsākt durvju ražošanu, kas sastāv no vairākiem posmiem. Sākotnēji ar preses palīdzību no metāla loksnēm tiek izgatavota durvju sagatave, šajā procesā metāla loksnes tiek liektas, presētas vai profilētas. Tālāk seko durvju virsmu apstrādāšana ar fosfātu un tad tās tiek žāvētas. Pēc tam, kad durvis ir pilnībā izžuvušas tās tiek apstrādātas ar polimērpulveri, kam seko blīvju montāža. Kad durvju ražošanas process ir veiksmīgi noslēdzies, mūsu meistari var veikt durvju piegādi klientam Rīgā, vai citviet Latvijā, lai veiktu durvju uzstādīšanu. Tikai vērtējot kopumā kā ir noritējusi durvju izgatavošana un uzstādīšana mēs varam spriest par uzņēmuma kvalitatīvajiem pakalpojumiem.

Uzņēmuma galvenais uzdevums uzticamu un kvalitatīvu metāla durvju izgatavošana un uzstādīšana. Tāpēc uzņēmums nepārtraukti pilnveido un uzlabo visus procesus. MetaLux durvju izgatavošanā tiek izmantotas tikai augstvērtīgas izejvielas, kuras tiek iegādātas tikai no sertificētiem piegādātājiem. Mūsu klienti atrodas ne tikai Rīgā, bet arī Jelgavā, Liepājā, Valmierā un citās lielākajās Latvijas pilsētās. Vienalga, lai kur arī mūsu klients atrastos mūsu meistari ir gatavi doties ceļā, lai veiktu metāla durvju uzstādīšanu.

Kā notiek metāla durvju izgatavošana un uzstādīšana?

Sākotnēji rūpīgi tiek demontētas vecās durvis, arī šis process ir jāveic ļoti uzmanīgi un precīzi, tā pat kā izgatavošanas procesā, jo demontējot vecās durvis var viegli sabojāt blakus esošās sienas. Kad vecās durvis ir pilnībā demontētas to vietā tiek uzstādītas MetaLux augstvērtīgās metāla durvis, kas klientiem tiek piegādātas no noliktavas Rīgā. Spraugu starp stenderi un aili, kas rodas uzstādot jaunās metāla durvis aizpilda ar augstvērtīgām montāžas putām. Šīs montāžas putas pilnībā sacietē 24 stundu laikā pēc to uzklāšanas. Kopumā durvju uzstādīšanas laiks ilgst no 30 līdz 90 minūtēm, atkarībā no tā cik viegli vai sarežģīti ir demontēt vecās durvis un uzstādīt jaunās durvis. Tā kā durvju montāža nenotiek tikai pie klientiem Rīgā, bet arī citviet Latvijā- Jelgavā, Valmierā un Liepājā, tad mūsu speciālisti uz objektu dodas pilnā aprīkojumā, lai tiktu galā pat ar sarežģītāko durvju demontāžu.

MetaLux metāla durvis Latvijas klientiem

Sākotnēji MetaLux durvju izgatavošana un uzstādīšana notika tikai Baltkrievijā, bet kopš noliktavas atvēršanas Rīgā Metalux durvis izvēlas arī vietējie Latvijas klienti. Klientiem Rīgā un citviet Latvijā ir svarīgi tas, ka uzņēmums MetaLux ir viegli sasniedzams un durvju piegādi uz jebkuru vietu Latvijā nenākas ilgi gaidīt. Tā kā uzņēmuma noliktava atrodas tieši Latvijas viduspunktā, tad piegāde klientiem Liepājā aizņemt tikai nedaudz vairāk laika nekā piegāde klientiem Jelgavā un Valmierā. Apkopjot informāciju par saviem klientiem MetaLux ir novērojis patīkam tendenci, ka ar vien turpina pieaugt klientu skaits tieši Liepājā, Jelgavā un Valmierā, kā arī uzņēmums ir novērojis to, ka klienti Liepājā izvēlas viena veida durvis, bet klienti Jelgavā un Valmierā izvēlas pilnīgi cita dizaina un formas durvis.

MetaLux ievēro augstākos ražošanas principus

Lai nodrošinātu visaugstāko kvalitāti saviem pakalpojumiem (metāla durvju izgatavošana un uzstādīšana) uzņēmums nepārtraukti veic ražošanas procesu un durvju uzstādīšanas procesu uzlabošanu. Tomēr, lai veiktu vērienīgus uzlabošanas darbus ir neieciešams veikt esošo procesu ilglaicīgu monitoringu, tādā veidā konstatējot un novēršot darbinieku pieļautās kļūdas. Veicot šo procesu analīzi ir iespējams uzlabot arī uzņēmuma produktivitāti un veiktspēju ilgtermiņā. Metāla durvju izgatavošana un uzstādīšana tiek kontrolēta ne tikai ražošanas laikā, bet arī dodoties pie klientiem Rīgā un Liepājā. Lai gan sākotnēji durvju izgatavošana un uzstādīšana var likties pa visam vienkārši procesi, tomēr, jāņem vērā ir tas, ka uzņēmuma MetaLux meistari ir atbildīgi par klienta pasūtījumu no brīža, kad tiek veikta durvju uzmērīšana līdz brīdim, kad jaunās durvis ir uzstādītas un visi mehānismi ir pārbaudīti. Nodrošinot šāda veida servisu uzņēmums var lepoties ar katru savu realizēto projektu. Durvju izgatavošana un uzstādīšana ir ļoti aizraujošs process, tāpēc MetaLux komanda aicina sekot līdzi šiem procesiem ikvieni interesentu uzņēmuma mājaslapā.

Metāla durvju izgatavošana un uzstādīšana ar M-LUX.LV