fbpx
 • TC Ozols, Mazā Rencēnu iela 1
 • Kurzemes prospekts 3G, Rīga
 • Oficiālais pārstāvis Latvijā
 • +371 26 668 000
 • info@m-lux.lv
 • Metāla durvis

  MetaLux metāla durvis kā ilgtermiņa ieguldījums drošam mājoklim

   

  Daudzi metāla durvis izvēlas, jo ir pierādījies, ka tās ir drošas, kalpo ilgi un tām ir laba skaņas un siltuma izolācija. Turklāt, ņemot vērā, ka metāla durvis kalpos daudzus gadus, iegādājoties tās, nevajadzētu taupīt uz durvju cenu. Kvalitatīvas, izturīgas pret uzlaušanu un turklāt dizainiski pievilcīgas metāla durvis atradīsiet kompānijas MetaLux piedāvājumā.

  Sākot remontdarbus dzīvoklī vai mājā, mainot vecās ārdurvis uz jaunām vai vienkārši būvējot jaunu māju, cilvēki biei vien izvēlas iegādāties tieši metāla durvis. Pašlaik cilvēkiem ir gana plašs piedāvājums metāla durvju izvēlē, metāla durvis var izveidot pēc individuāliem izmēriem, kā arī pielāgot toņus un dizainu kopējam mājas vizuālajam tēlam.

   

  MetaLux piedāvā:

  • metāla durvis gan dzīvoklim, gan privātmājai
  • 5 metāla durvju kolekcijas
  • vairāk kā 350 dažādus metāla durvju modeļus
  • augstvērtīgu dizainu un drošības risinājumus
  • plašu durvju apdares toņu izvēli
  • pārstāvniecības 11 pasaules valstīs

   

  Jebkurām durvīm pirmkārt ir jābūt drošām un izturīgām. Lai arī kādas durvis cilvēks izvēlētos savam mājoklim, tām ir jāsniedz drošības sajūtu visiem mājiniekiem. Metāla durvis ir tieši tādas, lai Jūs varētu justies droši un pasargāts ne tikai atrodoties savā mājoklī, bet arī ārpus tā. Bet jāņem vērā, ka drošas metāla durvis nenozīmē tikai metāla biezumu, no kuras tās izgatavotas, svarīgi ir arī tādi aspekti, kā droša slēdzenes konstrukcija, izturīgi durvju rokturi un pareizi veikta durvju montāža. Metālam, no kura veidotas durvis, jābūt ļoti kvalitatīvam, lai tās kalpotu vairākus gadus, turklāt nemainot savu formu gadu gaitā.

  MetaLux kompānija piedāvā iegādāties  dažādu modeļu drošas un kvalitatīvas metāla durvis, kas var tikt uzstādītas gan dzīvoklim, gan privātmājai.

  Vēlaties dizainiskas metāla durvis, kas lieliski izskatīsies Jūsu privātmājā?

  Plašs klāsts dažādu durvju modeļu no 5 metāla durvju kolekcijām: Trend, Standart, Elite, Status, Triumph šobrīd ir MetaLux piedāvājumā saviem klientiem.

  Vēlaties augstvērtīgas metāla durvis dzīvoklim, kas aizturēs kramplaužus?

  Mums ir drošas gan budžeta klases, gan premium klases metāla durvis standarta daudzdzīvokļu mājām, gan individuāliem risinājumiem.

   

  Metāla durvis dzīvoklim un privātmājai kas pārliecina ar kvalitāti un cenu

  Metāla durvis bieži vien izvēlas uzstādīt dažādām telpām, dzīvokļiem un arī privātmājām. Metāla durvis mūsdienās tiek ražotas no pietiekami bieza siltumizolācijas materiāla, neļaujot aukstumam iekļūt mājoklī. Tāpat šīs durvis ir aprīkotas ar labu un izturīgu slēdzeņu sistēmu, pasargājot mājokli no zagļiem un nelūgtiem ciemiņiem.

   

  Metāla durvīm jābūt ražotām no vismaz 1,5mm biezām metāla loksnēm, savukārt slēdzeņu sistēmai jāsastāv vismaz no divu veidu slēdzenēm, no kurām viena ir trīs punktu “suvaldu” tipa. Tas viss nodrošinās augstu drošību metāla durvīm Jūsu dzīvoklī vai privātmājā. Lai gan divas dažādas slēdzenes varētu šķist kā izšķērdība, tas viss nepieciešams, lai nodrošinātu drošu aizsardzību.

   

  Mūsdienās tiek ražotas labas un kvalitatīvas, kā arī drošas metāla durvis, kas var tikt uzstādītas kā dzīvoklim tā privātmājai. Metāla durvis dzīvoklim ir pareizā izvēle, jo tām nepiekļūst tieši saules stari un nelabvēlīgie laikapstākļi. Tomēr tikpat labi metāla durvis būs laba izvēle privātmājai, tās sniegs nepieciešamo komfortu mājas iekšpusē un aizsargās no trokšņiem ārpus tās.

   

  Metāla durvju apdare

  Metāla durvis ir drošas, izturīgas, vizuāli pievilcīgas un atbilst visām dzīves un komforta prasībām sarežģītos klimata apstākļos. Mēs zinām, ka klientiem ir svarīgi vairāki aspekti, kā durvju drošības līmenis, siltumizolācijas īpašības, durvju furnitūra un tās kvalitāte, komplektācija, kā arī ārējā un iekšēja durvju apdare. Ārdurvju un to konstrukciju lielākais ienaidnieks ir krasās temperatūras svārstības, kas rodas durvīm ekspluatācijā saskaroties ar gaisu iekštelpās un ārpus tām.

   

  Jāņem vērā, ka metāla durvis tiek pakļautas temperatūras svārstībām, paaugstinātam mitrumam un tiešiem saules stariem, ja uzstādāt tās privātmājai. Tādēļ ražošanas procesā metāla durvis tiek apstrādātas ar aizsargpārklājumu.

   

  Ražošanas procesā var izmantot vairāku veidu dekoratīvos aizsargpārklājumus. Dabīga masīvkoka apdare ir salīdzinoši dārgāka nekā pulverveida krāsa ar polimēra aizsargslāni. Pulverveida pārklājums pasargā metāla durvis no ultravioleto staru, korozijas, temperatūras svārstību ietekmes un tam ir raksturīga vienkārša kopšana.

   

  Šis pārklājums ir visvieglāk atjaunojams ļaunprātīgas bojāšanas gadījumā. Pārklājuma veidam ir jāpievērš pastiprināta uzmanība, ja metāla durvis Jūs izvēlaties savai privātmājai. To apdarei jābūt neuzkrītošai, noturīgai pret mehāniskiem bojājumiem un ugunsdrošai.