M-Lux metāla durvis ir ļoti pieprasītas

Kompānija SIA Eirodurvis salīdzinoši nesen sāka Latvijā piedāvāt metāla durvis M-Lux. Jau no pirmās dienas mūsu piedāvātās metāla durvis ir kļuvušas ļoti populāras. Vairākumam cilvēku ļoti patīk šo durvju plašā mūsdienīgā dizaina izvēle un to izpildījuma kvalitāte. Durvīm tiek piedāvāti neskaitāmi daudz dažādi dekoratīvie frēzējumi, krāsu gammas un dažādas konstrukcijas ar dažādām īpašībām.

Ražošanas procesā tiek panākts cenu samazinājums

Ražošanas procesā tiek izmantotas robotizētas iekārtas, kas atbilst jaunākajām tehnoloģijām. Pateicoties tam ka tiek izmantotas ražošanā robotizētas iekārtas ir panākta cilvēku resursa atkarības samazināša līdz minimumam. Tas nozīmē ka izgatavojot metāla durvis M-Lux, cilvēki ar vien mazāk iejaucās, to ražošanas procesā. Tāpat tas ļauj būtiski paātrināt izgatavošanas termiņus, audzēt rāžošanas kapacitāti un paaugstināt ražotājuzņēmuma efektivitāti.

Kopumā tiek radīta pozitīva ietekme uz gala patērētāju, dēļ lieliem izgatavošanas apmēriem un efektīgi izmantotiem resursiem – tiek panākta pazemināta cena gala produkcijai. Tāpat vairums produkcijas tiek izgatavotas gatavos četros izmēros 860×2050 ; 870×2050 ; 960×2050 un 1250×2050. Ražojot metāla durvis gatavos izmēros tās tiek pasūtītas lielos daudzumos un tiek glabātas noliktavā, pie nepieciešamības tās vienmēr ir ātri pieejamas un tas ir viens no pašiem būtiskākajiem plusiem ko novērtē katrs mūsu klients. Tas ka dzelzs durvis M-Lux tiek izgatavotas gatavos izmēros vēl nebūt nenozīmē ka mūsu uzņēmums nepiedāvā pasūtīt metāla durvis dzīvoklim vai mājai pēc pasūtījuma. Pasūtīt durvis un izgatavot pēc individuāliem izmēriem ir iespējams, bet par to ir jāvaicā mūsu uzņēmumā.

M-Lux metāla durvis un slēdzeņu drošība

Visas piedāvātās dzelzs durvis M-lux tiek komplektētas ar paaugstinātas drošības slēdzenēm Securemme, Guardian un Border. Slēdzenes Securemme tiek izgatavotas vienā no vadošākajām Itālijas kompānijām savā nozarē, šodien šī brenda produkcija ir ļoti plaši pārstāvēta visā pasaulē. Tai piemīt lieliska reputācija un ilgu gadu garumā tā darbojas nevainojami. Itālija visā pasaulē ierindojās pirmajā vietā drošības jomā. Tas ļauj mūsu uzņēmuma speciālistiem ar lepnumu apgalvot ka mūsu piedāvātās metāla durvis M-Lux ir drošas pret uzlaušanu. Ar Itāļu drošības mehānismiem tiek aprīkotas durvis no kolekcijām STATUS, ELITE, STANDART un TRIUMPH.

Otra populārākā slēdzeņu sistēma ar ko tiek komplektētas dzelzs durvis ir Krievijā ražotās augstas drošības pakāpes slēdzenes Guardian. Tām piemīt ļoti ērti slēdzami mehānismi un tie papildus tiek nosegti ar pretuzlaušanas bruņu, kas pasargā slēdzenes cilindru no nolaušanas. Tas būtiski paaugstina ielaušanās laiku, ja tiek veikts mēģinājums atvērt slēdzenes.

Tikai budžetklases metāla durvis tiek komplektētas ar Krievijā ražotām Border slēdzenēm. Pateicoties tam ka slēdzenes ir vienkāršāka tipa un ar mazāku aizsardzības pakāpi, tām piemīt krietni lētāka cena un tas ļauj piedāvāt ļoti zemu cenu gala produktam.

metāla durvis dzīvoklim un mājai

Metāla ārdurvis dzīvoklim, privātmājai Line M700 €459.00

Dizaina iespējas metāla durvīm M-Lux

M-Lux durvis dzīvoklim un mājai ir iespēja apdarināt ar dažādām komplektējošām dekoratīvajām virsmām. Dzīvokļu durvīm ļoti bieži dizainā tiek izmantoti klasiski dizaini, kas nepiesaista paaugstinātu uzmanību. Tas var būt ar pulverkrāsu nokrāsots metāls ar vai bez dekoratīva iespieduma. Šāda veida metāla durvis dzīvoklim nerada paaugstinātu uzmanību. Tāpat mūsu piedāvātajā klāstā ir durvis kas tiek komplektētas ar MDF dekoratīvām virsmām no abām pusēm. Šādas durvis no dizaina viedokļa izskatās mūsdienīgākas, jo tām piemīt koka imitācija un durvju kopējais estētiskais izskats atgādina koka durvis.

M-Lux metāla ārdurvis mājai tiek aprīkotas ar mitruizturīgām MDF vai ūdensizturīgām Itālijā ražotām SIPA fieniera virsmām. Izmantojot šādas virsmas tiek panākta paaugstināta siltumizolācija un vēja necaurlaidība, tāpat samazinās caursalšanas varbūtība līdz minimumam. Metāla ārdurvis mājai vēlams izvēlēties ar dekoratīviem paneļiem no abām pusēm, jo dzelzs durvis kas nav apdarinātas ar papildus materiāliem ir pakļautas lielam caurslašanas riskam. Neapklāts metāls ar siltumizolējošu materiālu ir lielisks aukstuma caurvadītājs.

Metāla durvju konstrukcijas īpašības

Konstrukcija M-Lux produkcijai tika sākotnēji radīta, lai tā būtu spējīga nodrošināt augstu drošības pakāpi. Drošība bija pats galvenais faktors, kam tika pievērsta maksimāla uzmanība izstrādājot visas 5 kolekcijas. Lai konstrukcija būtu izturīga pret dažādiem iespējamiem mehāniskiem bojājumiem, konstruktori pieņema lēmumu konstrukciju izgatavot no vairākiem liekumiem. Piemēram kolekcijas Status piedāvātās metāla durvis ir izgatavotas no trīs liektām kontūrām, izliekumi padara konstrukciju par ļoti izturīgu. Konstrukcija kas ir veidota no trīs izliekumiem tiek aprīkota ar trīs blīvgumijām un tas padara durvis par skaņu izolējošām un siltām.

Pasūtīšana un montāža

Veicot izvēli mūsu mājas lapā ir iespēja pasūtīt metāla durvis dzīvoklim vai mājai. Kad izvēle ir izdarīta un pasūtījums ir noformēts, mūsu uzņēmuma administrācija steidz apstrādāt pasūtījumu. Ar klientu tiek veikta sazināšanās un aprunātas visas formalitātes, ja pasūtījums tiek veiksmīgi apstiprināts, tad tuvākajā laikā var gaidīt jaunās durvis kad tiks iemontētas.

M-Lux produkcijas montāža tiek izdarīta klientam ērtā laikā. No pasūtīšanas brīža, ja pasūtītā produkcija atrodas mūsu noliktavā montāžu ir iespējams izdarīt maksimāli īsos termiņos. Ļoti bieži nākamajā dienā.

M-Lux metāla durvis