Metāla ārdurvis drošām un laimīgām mājām

Metāla durvis mājām ierindojas starp līderiem visās durvju kategorijās, pateicoties to piemītošajām priekšrocībām attiecībā pret cita materiāla durvīm. Nav nekāds noslēpums, ka mūsdienās tehnoloģiju attīstība ir veicinājusi dažādu jaunumu ieviešanu, kā arī ražošanas tehnikas uzlabošanu un robotizēšanu. Tādā veidā dažāda veida ražošanas uzņēmumi var atvieglot sev darbu, ražojot sarežģītus izstrādājumus ar datorizētām un robotizētām iekārtām, izgatavošanas procesā samazinot brāķu iespējamību līdz minimumam.

Arī Baltkrievijas metāla durvju ražošanas uzņēmums MetaLux savā ražotnē izmanto robotizētas tehnoloģijas, lai izgatavošanas process noritētu pēc iespējas veiksmīgāk un saviem klientiem spētu piedāvāt tikai kvalitatīvu produkciju – metāla durvis mājām. Maldīgais priekšstats par smagnējām un drūmām metāla durvīm ir sācis mainīties, pateicoties dažādu tehnoloģiju izmantošanai metāla durvis mājām ir pieejamas visdažādāko toņu krāsās, ar iestrādātiem elementiem un imitācijām. Turklāt augstie drošības rādītāji ir liels bonus metāla durvīm, kas padara mūsu klientu acīs tās daudz vērtīgākas.

Ikvienam no mums ir svarīgi, lai metāla durvis mājām kalpotu pietiekami labi, turklāt aizkavētu ielaušanās mēģinājumus, kā arī labi izskatītos, un tās varētu iegādāties par labu cenu. Tādēļ MetaLux to ņem vērā un piedāvā jau vairāk nekā 350 dažādu modeļu metāla durvis mājām.

Metāla durvis mājām no MetaLux

Kompānija MetaLux ir lielākais Baltkrievijas tērauda durvju ražošanas uzņēmums, kas savu produkciju piedāvā jau 11 pasaules valstīs, turpinot iegūt arvien pozitīvas atsauksmes no saviem klientiem. MetaLux metāla durvis mājām ir kvalitatīvas, drošas un pieejamas durvis, kas izgatavotas izmantojot tikai augstvērtīgus materiālus. Ja meklēsiet metāla durvis mājām kompānijas mājas lapā www.m-lux.lv, tad redzēsiet, ka Jums ir ērti izvēlēties durvis privātmājai vai dzīvoklim. Ja izvēlēsieties vienu no abām kategorijām mājas lapā, tālāk jau nonāksiet pie dažādām kolekcijām un pie dažādiem durvju modeļiem.

Mēs cienām savu klientu laiku un izvēli, tādēļ durvju cenas ir norādītas jau mājas lapā, lai Jūs bez kavēšanās varētu aizpildīt pieteikuma formu un iegādāties sev vispiemērotākās metāla durvis mājām par skaidru gala cenu. Turklāt katram durvju modelim ir apraksts, kur redzēsiet gan durvju biezumu, gan izmantotās durvju slēdzenes, gan citus parametrus. Ja esat veicis izvēli Jums atliek norādīt durvju vēršanas virzienu un izmērus, tas prasīs tikai pāris minūtes Jūsu laika. Ja būsiet veicis pasūtījumu, to apstiprinās uzņēmuma pārstāvis, sazinoties ar Jums, lai precizētu piegādi.

Kvalitatīvas metāla durvis drošībai

Metāla durvis mājām nereti izvēlas tādēļ, ka tām ir augsta kvalitāte, pretuzlaušanas līmenis pietiekami augsts un arī laba ugunsdrošība. Protams, arī cita materiāla durvīm šie faktori var piemist, tomēr metāla durvis mājām saglabā visu šo priekšrocību kopumu nezaudējot pieejamo cenu ikvienam. Metāla durvis mājām ir piemērots variants ikvienā situācijā, tāpat metāla durvis var uzstādīt dažādām palīgtelpām par izdevīgāku cenu, bet mazāku siltinājuma slāni. Metāla durvis mājām var uzstādīt gan dzīvokļiem, gan privātmājām. Tā kā MetaLux izgatavotās metāla durvis ir kvalitatīvas, ar labu skaņas un siltuma izolāciju, tās lieliski kalpos arī privātmājām.

Ražošanas procesā durvju izgatavošana notiek rūpīgi, tās tiek sagatavotas un apstrādātas, lai laika apstākļi tās nevarētu sabojāt, lai tās laika gaitā nemainītu savu konstrukciju vai formu. MetaLux metāla durvis izgatavošanas laikā apstrādā ar pulverkrāsu vai MDF dekoratīvajiem paneļiem, kas būtisku lomu spēlē durvju aizsardzībai no nelabvēlīgiem laikapstākļiem, padarot tās mitrumizturīgas. Turklāt izmantojot dažādus apdares materiālus un pulverkrāsas, metāla durvis mājām var iegādāties plašā toņu izvēlē, padarot metāla durvis daudz pievilcīgākas.

Labas ārdurvis, kas ne tikai spēs nodrošināt augstu pretuzlaušanas līmeni, bet arī vizuāli labi izskatīsies ikvienā mājā vai dzīvoklī. Vēl viens būtisks ieguvums iegādājoties metāla durvis mājām no MetaLux – Jūsu durvīm jau izgatavošanas procesā tiek iestrādāta kvalitatīva slēdzene. MetaLux kompānija pieturas pie drošības standartiem, visām durvīm uzstādot divas slēdzenes, kur abas ir atšķirīga veida.

Vienmēr svarīgi ir mājai uzlikt labu jumtu, ielikt labus logus, un tikpat svarīgi ir iegādāties arī kvalitatīvas un labas metāla durvis. Vēlaties justies droši un pasargāti savā mājā?

Izvēlieties labas kvalitātes metāla durvis mājām no baltkrievu kompānijas MetaLux – ieguldījuma vērts pirkums!

M-lux metāla durvis no Baltkrievijas