Metāla ārdurvis dzīvokļiem

Pieprasījums pēc metāla ārdurvīm dzīvokļiem Latvijā attīstījās samērā strauji, jo iedzīvotāji ar vien labāk sāka izprast atšķirību starp veclaicīgajām koka ārdurvīm un mūsdienīgam metāla durvīm, kā arī mūsdienās metāla durvju cenas ir kļuvušas patērētajiem daudz draudzīgākas.

Veclaicīgās koka durvis zagļi viegli varēja izcelt no eņģēm, uzlauzt, vai pat aizdedzināt, bet ar metāla durvju ienākšanu tirgū, zagļu nelegālās izdarības uzlaužot ārdurvis dzīvokļiem vairs nebija tik ierasta lieta. Metāla ārdurvis dzīvokļiem zagļi vairs nevar tik viegli uzlauzt ar parastajiem instrumentiem-lauzni, āmuru un cirvi. Uzlaušanas risku samazina ari metālu durvju apdare, kas tiek uzstādīta durvju ārpusē.

Dzelzs durvis gan privātmājām, gan dzīvokļiem

Mūsdienās dzelzs durvis uzstāda gan dzīvokļiem, gan privātmājām. Lai dzīvoklis būtu pasargāts no kramplaužiem ārdurvis dzīvokļiem ir jāizgatavo no vismaz 1.5 mm biezām loksnēm un durvju slēdzeņu sistēma ir jāveido no divām slēdzenēm. MetaLux ražotajām dzīvokļu ārdurvīm tiek uzstādītas trīs punktu tipa bloķēšanās slēdzene un papildus tiek uzstādīta arī pretuzlaišanas sistēma. Izvēloties šāda tipa metāla ārdurvis dzīvokļiem, īpašnieki var justies droši pat tad, ja mājoklis ilgstoši stāv tukšs un neapdzīvots.
Uzņēmums MetaLux saviem klientiem plašā sortimentā piedāvā augstas kvalitātes metāla ārdurvis dzīvokļiem, kuru cenas ir patērētājiem draudzīgas. Dzīvojot daudzīvokļu mājā, kur ikdienas gar tava dzīvokļa durvīm garām paiet vairāk nekā 30 dažādu kaimiņu, ir ļoti svarīgi, būt pārliecinātam, ka tavas izvēlētās durvis tevi pasargās no negaidītiem ciemiņiem, kuri vēlēsies iekļūt tavā dzīvoklī.

Izvēle par labu MetaLux metāla ārdurvīm dzīvokļiem

Metalux ražotās ārdurvis dzīvokļiem spēs iepriecināt jebkuru klientu, tomēr izvēloties ārdurvis dzīvokļiem ir jāņem vērā vairāki ļoti svarīgi faktori, jo svarīga ir ne tikai drošības sajūta, bet arī skaņas izolācija un ārdurvju vizuālā pievilcība, lai durvis skaisti iederētos ne tikai dzīvokļa iekšpusē, bet arī, lai tās izdaiļotu dzīvojamās mājas kāpņu telpu. Izvēloties MetaLux ārdurvis, katrs klients spēs atrast tieši savai gaumei atbilstošākās durvis. Dzīvojot daudzīvokļu mājā, ikviens sapratīs cik svarīga loma ir labai skaņas izolācijai, jo kaimiņi kāpņu telpās var uzvesties ļoti skaļi pat nakts laikā un tas savukārt traucē naktsmieru citiem iemītniekiem.

Metāla ārdurvju ražošanas process

Lai nodrošinātu visus trīs šos būtiskos faktorus, uzņēmums MetaLux, ražo augstas klases tērauda ārdurvis dzīvokļiem plašā sortimentā ne tikai Latvijas tirgum, bet arī ārvalstu tirgiem. Uzņēmuma ražoto ārdurvju kvalitāti apliecina arī iegūtie sertifikāti un durvju meistaru pieredze un kvalifikācija. Uzņēmuma meistari spēj izgatavot dažādas formas un izmēra ārdurvis dzīvokļiem, apmierinot pat vissarežģītākās klientu vēlmes. Durvju ražošanas process sastāv no vairākiem ļoti sarežģītiem posmiem.

Sākotnēji tiek iegūts durvju sagatave no metālā loksnēm, tās liecot, profilējot vai presējot. Nākamais process ir durvju virsmu sagatavošana, apstrādājot tās ar īpašiem materiāliem, lai pasargātu durvju virsmu no korozijas. Savukārt pēc tam durvju virsmas tiek apstrādātas ar polimērpulveri, kā arī tiek veikta blīvju montāža. Ārkārtīgi svarīgi ir izvēlēties atbilstošus siltināšanas un skaņas izolācijas materiālus, tāpēc uzņēmums MetaLux izmanto tikai nedegošus ekoloģiskus materiālus, kas paaugstina ārdurvju kvalitāti un izturību.

MetaLux plašā sortimenta ārdurvis dzīvokļiem

Uzņēmuma komanda uzskata, ka galvenais uzņēmuma veiksmes faktors ir nepārtraukta ražošanas procesa uzlabošana un kvalitātes kontroles pilnveidošana. Lai apmierinātu katra klienta vēlmes un vajadzības, MetaLux piedāvā dažāda veida krāsas un izmēra ārdurvis dzīvokļiem. Ar MetaLux piedāvātajām ārdurvīm Jūs varat iepazīties uzņēmuma mājaslapā: www.m-lux.lv. Uzņēmuma durvju sortimentā ir atrodami vairāk nekā simts dažādu ārdurvju varianti, kuri tiek sadalīti četrās kolekcijās – “Elite”, “Trend”, “Triumph” un “Status”. Uzņēmuma sortiments ir izveidots tā, lai atbilstu iespējami plašākam klientu lokam. Tāpēc uzņēmuma mājaslapā pie visām ārdurvīm ir pievienots apraksts un norādīti galvenie parametri, kas raksturo dzīvoklim piemērotākās ārdurvis. Bet, protams, svarīgs ir ne tikai dzīvokļa ārdurvju vizuālā pievilcība un to tehniskās īpašības, bet arī durvju cenas. Tāpēc uzņēmums ir norādījis cenas pie katra ārdurvju modeļa.

MetaLux piedāvātās ārdurvis dzīvokļiem ir pietiekami lētas un augstas kvalitātes, tāpēc klienti ir iecienījuši tieši šī ražotāja metāla ārdurvis. Ļoti bieži iegādājoties jaunas ārdurvis dzīvokļiem patērētājiem nākas izšķirties starp kvalitāti un cenu. Ja patērētājs vēlas iegādāties lētas ārdurvis, tad visticamāk, tām būs slikta skaņas izolācija, kā arī tās nebūs tik drošas un nepasargās dzīvokli no kramplaužiem, bet ja patērētājs izšķiras par labu kvalitātei un drošībai, tad, visticamāk, šo durvju cenas būs pārmērīgi augstas. Tomēr, izvēloties MetaLux ārdurvis dzīvokļiem, klienti par izdevīgām cenām iegūst ļoti augstas kvalitātes durvis, kas ir gan drošas, gan skaņas necaurlaidīgas, kā arī tām ir ļoti laba siltuma izolācija.

Metāla ārdurvju uzstādīšana dzīvoklim

Iegādājoties lētas ārdurvis dzīvokļiem, patērētāji saskaras ar lielām grūtībām, kad meistars sāk durvju uzstādīšanu, savukārt MetaLux ārdurvis dzīvokļiem, uzstādīt var jebkurš speciālists, jo durvju uzstādīšana ir pavisam vienkārša un uzņēmums savām ražotajām metāla ārdurvīm piedāvā garantiju, kura ir spēkā tad, ja durvis ir uzstādījis profesionāls meistars un klients ir saglabājis garantijas talonu.

Uzņēmuma mājaslapā, jebkurš interesents var atrast metāla durvju uzstādīšanas pamācību, kā arī klienti jebkurā brīdi var sazināties ar mūsu pieredzējušajiem meistariem, ja rodas kādas neskaidrības durvju uzstādīšanas procesā. Salīdzinot tirgū piedāvātas ārdurvis dzīvokļiem MetaLux durvju sortimentā var atrast tik pat lētas durvis, kā citiem ražotājiem. MetaLux meistari demontēs vecās durvis un uzstādīs jaunās durvis dažu stundu laikā. MetaLux komanda palīdzēs ne tikai ārdurvju uzstādīšanas procesā, bet arī izvēles procesā, lai klients būtu apmierināts ar savu izvēli arī pēc vairākiem gadiem. Iegādājoties MetaLux ārdurvis dzīvokļiem patērētāji saņem visaugstākās kvalitātes ārdurvis, kuras ir salīdzinoši lētas un kuru cenas netiek mākslīgi sadārdzinātas.

Metāla ārdurvis dzīvokļiem M-lux.lv