MetaLux metāla ārdurvis privātmājai

Kompānija MetaLux piedāvā metāla ārdurvis privātmājai un dzīvoklim ar plašu kolekciju klāstu. Kompānijas piedāvājumā ir 350 dažādi durvju modeļi, piedāvājot plašu toņu un cenas izvēli. Ja meklējat metāla ārdurvis privātmājai, tad Jūs esat atradis īsto vietu.

Baltkrievu ražotāja MetaLux ražotās metāla ārdurvis privātmājai izceļas ar kvalitāti, kā arī izdevīgumu. Lai gan metāla durvis bieži vien neizvēlas privātmājām dažādu aizspriedumu dēļ, attīstoties tehnoloģijām un robotizētām iekārtām, viss ir mainījies. Pie mums Jūs varat iegādāties metāla ārdurvis privātmājai, kas ir pietiekami labi nosiltinātas un ar pietiekami labu skaņas izolāciju. Metāla durvis neizcelsies no eņģēm, tās nestaigās un saglabās savus parametrus vēl daudzus lietošanas gadus. Turklāt robotizētās tehnoloģijas ražošanas procesā strādā ar precizitāti līdz pilnīgumam, neradot brāķus. Ikvienas ražotnē izgatavotās durvis ir apstrādātas, lai tās būtu mitrumizturīgas, tādā veidā nemainīsies durvju krāsojums vai tehniskie parametri dažādu laikapstākļu ietekmē. Turklāt izmantojot dažāda veida imitācijas Jūs būsiet ieguvējs vairākos aspektos – Jūsu īpašumā būs drošas metāla ārdurvis privātmājai, kuras būs tieši tādā tonī, kā būsiet izvēlējies, turklāt tās būs piemērotas Jūsu privātmājai.

Metāla ārdurvis privātmājai, to izgatavošana

MetaLux metāla durvju izgatavošanas procesā izmanto robotizētas tehnoloģijas, jo tieši tas palīdz samazināt brāķu skaitu līdz minumumam, rezultātā iegūstot augstas kvalitātes metāla durvis.
Kāpēc izvēlēties tieši metāla ārdurvis privātmājai?

Kā liecina klientu atsauksmes un pieredze, metāla ārdurvis privātmājai ir pareizā izvēle, jo mūsdienās tās ir pietiekami kvalitatīvas, lai tieši šī materiāla durvis iegādātos. Kāpēc kvalitāte, ko sniedz MetaLux ir tik svarīga?

MetaLux kvalitāte iet roku rokā ar cenas piedāvājumu, sniedzot cilvēkiem iespēju iegādāties kvalitatīvas metāla ārdurvis privātmājai par izdevīgām cenām. Turklāt mūsu piedāvājums ir tik plašs, ka ikviens mājas saimnieks spēs izvēlēties sev vispiemērotākās durvis. Sākot no piemērotākā toņa izvēles līdz pat durvju vērtnes izvēlei un atbilstošākas cenas meklējumiem.

Kompānija MetaLux saprot, ka klientu viens no svarīgākajiem jautājumiem ir cenas pieejamība esošajā tirgū, tādēļ jau tagad aplūkojot mājas lapu www.m-lux.lv Jūs varat redzēt gan konkrētās kolekcijas metāla durvis, gan izvēlēties durvju modeli. Ikvienam durvju modelim ir apraksts, kas vēsta par durvju parametriem un visbūtiskāk, Jūs varat redzēt arī visas cenas. Turklāt aizpildot ērto pieteikuma formu ar Jums pēc iespējas ātrāk sazināsies mūsu pārstāvis, lai vienotos par piegādi. Jums ir jāveic tikai daži soļi un metāla durvis tiks Jums piegādātas jau pavisam drīz!

Metāla ārdurvis privātmājai nodrošina:

  • labu skaņas izolāciju, kas slāpē trokšņus
  • siltumizolāciju, lai mājoklī būtu patīkami silts un siltais gaiss neizplūstu ārpus tās
  • lielisku durvju vērtnes izturību, nodrošinot labu kalpošanas ilgumu
  • mehānisko slēdzeņu izturību, pasargājot mājokli no zagļiem

Metāla ārdurvis privātmājai un dzīvoklim tiek apstrādātas, izmantojot speciālu krāsojumu un stiprinājumu tehnoloģiju, kas pasargā durvis no izkustēšanās un izcelšanās riska, kā arī no nelabvēlīgu laika apstākļu ietekmes. Šīs tehnoloģijas pielietošana nodrošina drošu un kvalitatīvu kalpošanu vairāku gadu garumā.

Kā izvēlēties metāla durvis privātmājai?

Metāla ārdurvis privātmājai vēl tikai nesen šķita pavisam nepiemērota izvēle, tomēr pateicoties labām atsauksmēm no klientu puses, tās ir kļuvušas diezgan populāras arī privātmāju saimnieku vidū. Sākotnēji šķietami smagnējās metāla durvis ir kļuvušas vizuāli pievilcīgākas un arī drošākas pret dažādiem mehāniskiem bojājumiem un klimatisko apstākļu ietekmes. Pateicoties drošai slēdzeņu sistēmai, kas tiek ievietota metāla durvīs jau to ražošanas procesā, Jums nebūs jāraizējas par slēdzeņu uzstādīšanu vai aizsardzību. Metāla ārdurvis privātmājai ir ļoti izturīgas, to pierāda daudzie veiktie izturības un drošības testi.

Šajos testos eksperti ir noteikuši, ka metāla durvis, kas aprīkotas ar kvalitatīvu slēdzeni, ir zagļiem daudz grūtāk uzlaužamas. Vēl viens būtisks aspekts – ugunsdrošības līmenis, tās ir nedegošas. Un ne mazāk svarīgi – uzstādītas metāla durvis privātmājai sniedz labu skaņas izolāciju, neļaujot trokšņiem ne iekļūt ne izkļūt no mājokļa. Tērauds aiztur gan auksto, gan silto gaisu, tādējādi saglabājot Jums patīkamu temperatūru mājoklī visa gada garumā.

Lai metāla ārdurvis privātmājai pildītu visas savas funkcijas līdz maksimumam, to pareiza montāža ir ļoti būtiska. Metāla durvju montāža ir jāuztic pieredzējušiem profesionāļiem, kuri ar to nodarbojās profesionāli speciālistiem, lai kļūdains amatieru veikums Jums neatspēlētos ne tikai sabojātās durvis, bet arī zaudētā naudā.Visu informāciju par metāla durvīm Jūs varat iegūt mājas lapā www.m-lux.lv