Jāizvēlas ne tikai drošas, bet arī modernas ārdurvis privātmājām

Kā izvelēties īstās metāla ārdurvis privātmājām? Metāla ārdurvis ir modernas privātmājas sastāvdaļa. Durvīm jābūt gan skaistām, gan drošām, lai tās spētu iepriecināt gan mājas īpašnieku, gan tās viesus. Bet kā gūt pārliecību, ka iegādātās metāla durvis ne tikai vizuāli izdaiļo mūsu mājoklī, bet spēs mūs arī pasargāt? Durvju patieso kvalitāti spēj apliecināt tikai tas vai uzņēmums ražotās durvis ir sertificētas un MetaLux durvis tādas ir.

Ārdurvju kolekcijas privātmājām

MetaLux piedāvā  augstas kvalitātes metāla ārdurvis privātmājām plašā sortimentā. Ar visām MetaLux ārdurvīm privātmājām, jebkurš interesents var iepazīties uzņēmuma mājaslapā. Ārdurvis privātmājām patērētāji var izvelēties no piecām dažādām kolekcijām:

  • Kolekcija Elite
  • Kolekcija Status
  • Kolekcija Standart
  • Kolekcija Trend
  • Kolekcija Triumph

Šāds ārdurvju sadalījums palīdz klientam atrast pareizo risinājumu, jo kā jau mēs zinām durvis tiek iegādātas dažādām ēkām, piemēram, iegādājoties durvis vasarnīcai, klientam nevajadzētu pārmaksāt par siltuma izolāciju, jo ziemas mēnešos tur neuzturas tik daudz apmeklētāju, kā arī šādām ēkām nevajadzētu izvēlēties pārmērīgi dārgas durvis, jo ierasti šādām vietām ir vai sava personīgā apsardze. Vasaras mājām MetaLux komanda iesaka izvēlēties durvis no kolekcijas Standart vai Trend. Savukārt, ja klienti vēlas iegādāties ārdurvis privātmājām, kuras ir pietiekami drošas, labas kvalitātes un ar augstu skaņas izolāciju, tad MetaLux eksperti piedāvā izvēlēties ārdurvis no kolekcijas Status vai Triumph, taču klienti kam ir augstākas prasības un nepieciešamas biznesa klases durvis, klienti tās var apskatīt kolekcijā Elite. Lai gan MetaLux durvju cenas ir atšķirīgas, tās visas ir augstas kvalitātes un ar savu pievilcības šarmu. Vairumam patērētāju patīk iegādāties praktiskas tumšas durvis, savukārt citi tieši pretēji grib akcentēt un izcelt savas ārdurvis, tāpēc tiek izvēlēti tie varianti, kuri atšķiras no ikdienā ierastām ārdurvīm.

Kam jāpievērš uzmanība izvēloties ārdurvis privātmājām?

Katrai kolekcijai ir atšķirīgs dizains, lai pielāgoties pēc iespējas plašākai mērķa auditorijai. MetaLux speciālisti nepiedāvā klientiem dārgas ārdurvis, ja tās klientam nav vajadzīgas, jo uzņēmuma specialistiem ir svarīgi, lai klients arī pēc gada nenožēlotu savu izvēli. Izvēloties ārdurvis privātmājām lielāka nozīme ir siltumizolācijai nekā tad, ja durvis tiek iegādātas dzīvoklim, kas atrodas astotajā stāvā. Izvēloties durvis dzīvoklim, visticamāk, klientiem ir iespēja iegādāties labas durvis, kuras nebūs tik dārgas kā ārdurvis privātmājām. MetaLux ir Baltkrievu uzņēmums un šīs valsts ražotās durvis ir ļoti iecienītas, jo tās nav pārmērīgi dārgas un to kvalitāte tiek pozitīvi atzīta arī no mūsu klientu puses.

Lai piemeklētu atbilstošākās ārdurvis privātmājām, ražotājam ir jāsaprot, kādas ir klienta prasības un vēlmes, vai jaunajām ārdurvīm ir jāpaaugstina drošība, skaņas izolācija vai siltumizolācija. Ja klients vēlas apmierināt visas šīs vēlmes, tad metāla durvis būs dārgas, bet to kvalitāte ļoti augsta. MetaLux ražotās ārdurvis privātmājām ir salīdzinoši dārgas, bet labas, jo klienti sniedz tikai pozitīvas atsauksmes, kā arī uzņēmumam ir Eiropā atzīti sertifikāti, kas pierāda to kvalitāti. Durvju skaņas caurlaidība slēpjas jau durvju dizainā, izvēloties durvis ar MDF apdari abās pusēs, ļaus samazināt skaņas caurlaidību un metāla vibrācijas, jo pēc savas būtības metāls ir skaņas caurlaidīgs un ja tas netiek apstrādāts ar MDF paneļiem, samazināt trokšņu līmeni būs diezgan sarežģīti, bet ne neiespējami.

Metāla ārdurvju cenas atšķirības privātmājām

Latvijas tirgus ir ļoti piesātināts ar durvju ražotājiem un izplatītājiem, kuri apgalvo, ka viņu piedāvātās ārdurvis privātmājām ir augstas kvalitātes un ļoti labas kvalitātes. Tomēr ieraugot cenu 80 EUR, mēs nevaram gaidīt, ka šādas durvis būs augstas kvalitātes un spēs mūs pasargāt no zagļiem. Latvijas tirgū ir pieejams arī ļoti dārgas ārdurvis privātmājām, kuru cenas svārstās no 3500 EUR līdz 4400 EUR. Lielākā daļa patērētāju būs izbrīnīti, kāpēc šīs ārdurvis privātmājām ir tik dārgas, bet tam ir pavisam vienkāršs skaidrojums-šīs durvis tiek marķētas ar pretuzlaušanas sertifikātu vai pat ar sertifikātu, kas apliecina, ka šīs ārdurvis privātmājām ir ložu necauršaujamas.

Kā pārbaudīt dažādas ārdurvis privātmājām?

Vizuāli apskatot pieejamās metāla ārdurvis privātmājām tās visas var šķist vienādas.  Tāpēc nezinātājam ir grūti saprast kāpēc citas durvis ir tik dārgas, kaut vai vizuāli izskatās tāpat kā lētās, Ķīnā ražotās, durvis. Tomēr, jau pieskaroties durvīm mēs varam sajust lielu atšķirību, lētās durvis ir ļoti vieglas, jo tajās praktiski nav nekāda pildījuma, līdz ar to ziemā tās nepasargās mājas iemītniekus no aukstuma un no ielas trokšņiem. Kad klients ir pārliecināts ka izvēlētās ārdurvis ir pietiekami labas un tajās ir iestrādāts gan siltumizolācijas materiāls, gan skaņas izolācija materiāls, tad var ķerties pie nākamās pārbaudes. Ārdurvis privātmājām var uzskatīt par kvalitatīvām un drošām, ja tajās ir iestrādāta aizrgplāksne un speciālas līstes, kuras noslēdz durvju spraugu, kad tās tiek aizvērtas, šāda veida plāksnes uzlabo arī durvju drošības līmeni, jo tās padara uzlaušanas procesu daudz sarežģītāku. Ļoti svarīga durvju sastāvdaļa ir arī slēdzene. Tāpat kā metāla ārdurvis arī slēdzenes tirgū ir pieejamas ļoti plašā klāstā ar atšķirīgu kvalitātes pakāpi. Labas slēdzenes ir izgatavotas no augstvērtīgiem materiāliem, kuras kalpos vairākus gadus desmitus.

MetaLux ārdurvis privātmājām

MetaLux ārdurvis privātmājām tiek izgatavotas tikai no austas kvalitātes materiāliem, kuri tiek iegādāti tikai no kvalificētiem piegādātājiem, kuri spēj apliecināt, ka materiāli ir labas kvalitātes un tie spēs nodrošināt, to, ka ārdurvis privātmājām pilnvērtīgi pildīs savas funkcijas. MataLux speciālisti aicina ikvienu interesantu sazināties ar uzņēmuma speciālistiem, lai atrastu sev piemērotākās un izdevīgākās ārdurvis privātmājai.

Metāla ārdurvis privātmājām M-lux.lv