Izvēlieties kvalitatīvas dzelzs durvis dzīvokļiem

Mūsdienās ir novērojama pozitīva tendence izvēlēties dzelzs durvis dzīvokļiem, jo tieši šīs durvis ir vienas no drošākajām, turklāt tām ir samērīgas un labas cenas. Latvijas tirgū var iegādāties dažādas metāla durvis no dažādiem metāla durvju tirgotājiem, tāpat arī būvniecības namos un interneta veikalos.

Šeit lielu lomu spēlē cilvēku atsauksmes un MetaLux ražotās durvis tās noteikti ir ieguvušas. Klientu labās atsauksmes, durvju kvalitāte un cenas pieejamība runā pašas par sevi, baltkrievu kompānija ir izveidojusi pārstāvniecību jau 11 pasaules valstīs.

Kāpēc izvēlēties dzelzs durvis no MetaLux?

Baltkrievu uzņēmums MetaLux piedāvā iegādāties Latvijas iedzīvotājiem kvalitatīvas dzelzs durvis dzīvokļiem un mājām par pieejamām cenām. Lai cilvēkiem atvieglotu iespēju iegādāties dzelzs durvis dzīvokļiem, kompānija ir izveidojusi ērtu un pārskatāmu mājas lapu www.m-lux.lv, kur ir iespēja arī veikt pasūtījumu un iegādāties dzelzs durvis dzīvokļiem jau tajā pašā brīdī.

Mūsdienās drošībai ir liela nozīme, tādēļ dzelzs durvis dzīvokļiem ir ļoti pieprasītas. Lielākā daļa dzelzs durvju tiek uzstādītas tieši dzīvokļiem, jo tieši šīs durvis spēj nodrošināt visaugstāko drošības līmeni. Turklāt pateicoties krāsu toņu daudzveidībai, tās iederēsies ikvienā interjerā.

Dzelzs durvis dzīvokļiem tiek piedāvātas tiešām plašā klāstā – tās ir ne tikai dažādos toņos, bet arī ar dažādām imitācijām, kur ražošanas procesā tiek izmantoti dažādi apstrādes veidi un iestrādāti papildu elementi.

Dzelzs durvis dzīvokļiem – kvalitāte pateicoties rūpīgam ražošanas procesam

Dzelzs durvis dzīvokļiem jāizvēlas kvalitatīvas, jo tikai kvalitāte var iet roku rokā ar pietiekami labu drošību. Nemeklējiet lētākos variantus, bet izvēlieties drošību par primāro faktoru durvju izvēlē. Turklāt dzīvokļiem noteikti ir jāizvēlas tikai kvalitatīvas durvis. Kāpēc tā?

Nav jau noslēpums, ka mājokļus tīko apzagt zagļi, un tie dzīvokļos iekļūst tieši pa ārdurvīm, tādēļ tām ir jānodrošina maksimāla aizsardzība. Šeit gan jāņem vērā, ka dzelzs durvis dzīvokļiem ir jāaprīko ar labu slēdzene, vislabāk, ja vismaz ar divām dažāda veida slēdzenēm. Jo kurš gan ir dzirdējis, ka kramplauzis censtos sazāģēt dzelzs durvis?

Durvis visticamāk mēģinās uzlauzt, izmantojot dažādus instrumentus, kas sabojās slēdzeni, rezultātā iekļūstot mājoklī. Tāpēc labāk laicīgi nodrošināties un iegādāties tieši metāla durvis, par kurām ir labas atsauksmes no klientiem, nekā vēlāk nožēlot savu veikto izvēli.

MetaLux jau ražošanas procesā visām dzelzs durvīm iestrādā divu veidu slēdzenes, izmantojot drošāko slēdzeņu ražotāju mehānismus. Iespējams dzelzs durvis liekas vienmuļas vai pat smagnējas, bet mūsdienās viss ir mainījies. Dzelzs durvis dzīvokļiem var iegādāties dažādās krāsās, turklāt tām ir lieliska imitāciju izvēle, ka Jūsu dzelzs durvis izskatīsies gluži kā koka durvis. Lai gan šķiet, ka drošībai ir galvenā loma, to iespējams apvienot ar patīkamu dizainu. Baltkrievu kompānija MetaLux ar pārstāvniecību Latvijā piedāvā iegādāties vairāk nekā 350 durvju modeļus, kas sagrupētas 5 lielās durvju kolekcijās.

Dzelzs durvju montāža dzīvokļiem

Lai dzelzs durvis dzīvokļiem pilnvērtīgi pildītu savas funkcijas, durvju montāžai ir jāpievērš pastiprināta uzmanība. Jo tieši kvalitatīva montāža nodrošinās to funkcionalitāti, kad durvis virināsiet, to kalpošanas ilgumu un arī drošības līmeni. Protams, viss atkarīgs no pašām durvīm, kuras iegādājāties, cik drošas ir uzstādītās slēdzenes, tomēr arī durvis jāieliek ir pareizi, tāpat arī montāžas procesā ir jāizmanto ne tikai montāžas putas, bet arī skrūves, lai durvis stingri turētos. Jūs saprotat, ka montāžas process pats par sevi ir diezgan atbildīgs darbs, to ieteicams veikt montāžas speciālistiem, kas ar to nodarbojas katru dienu vai ir pieredze šo darbu veikšanā. Turklāt montāžas speciālistiem būs nepieciešamie instrumenti, lai darbs noritētu veiksmīgi.

Dzelzs durvis dzīvokļiem ir vienas no drošākajām durvīm tirgū, kā arī vienas no pirktākajām Latvijā.

Izmantojiet iespēju iegādāties dzelzs durvis dzīvokļiem mūsu mājas lapā, izvēloties no plašā kolekciju klāsta sev vispiemērotākās durvis. Katram durvju modelim ir pieejams informatīvais apraksts, lai Jūs saprastu cik biezas ir izvēlētās durvis, kāda slēdzeņu sistēma ir tām, kā arī iegūt citu būtisku informāciju. Viegli un ērti lietojama pasūtījuma forma, kur jāizvēlas tikai durvis, to vēršanās virziens un nepieciešamais izmērs.

M-lux metāla durvis no Baltkrievijas