Dzelzs ārdurvis un kvalitatīvas slēdzenes izvēle

Kad cilvēks ir iegādājies dzelzs ārdurvis, viņš domā, ka ar to pirkums ir beidzies, atliek vien šīs durvis uzstādīt un mājoklis ir pasargāts. Bet ar to viss tikai sākas, jo noteikti iesakām būt klāt montāžas procesā, lai pārbaudītu cik kvalitatīvi tiek uzstādītas dzelzs ārdurvis.

Tāpat arī ir vērts, un pat varētu teikt, ka obligāts nosacījums, pārbaudīt ārdurvju slēdzeni. Un šeit cilvēki bieži vien kaulējas un taupa vai pieņem, ka dzelzs ārdurvis būs aprīkotas ar pietiekami kvalitatīvu slēdzeni jau pirkuma veikšanā. Ja arī slēdzene tiek nomainīta, tad uz salīdzinoši lētu un līdz ar to arī nekvalitatīvu un nedrošu durvju slēdzeni. Lūk, tam gatavi ir arī zagļi!

Kāpēc tam pievērst tik lielu uzmanību? Dzelzs ārdurvis ir ļoti populāras, tās bieži vien cilvēki izvēlas uzstādīt gan dzīvoklim, gan arī privātmājai un varētu teikt, ka tās ir diezgan drošas. Tomēr šeit ir ļoti daudz argumentu, kas noteikti ir vērā ņemami. Lai Jums būtu sirdsmiers, ka mājoklis ir pilnīgā drošībā, kad neatrodaties tajā un nav jāuztraucas par nevēlamiem viesiem, svarīga ir tieši durvju slēdzenes kvalitāte.

Dzelzs ārdurvis ar nekvalitatīvu slēdzeni nebūs nekāds šķērsli pat iesācējam kramplauzim.

Daudzi cilvēki, meklējot dzelzs ārdurvis, nemaz nepievērš uzmanību drošībai. Liela varbūtība, ka cilvēkiem neuzlaužamas durvis asociējas ar smagām dzelzs durvīm, kas veidota no bieza materiāla. Tomēr smagas dzelzs durvis nenozīmē, ka tās būs grūti uzlauzt vai atmūķēt. Protams, smagas dzelzs ārdurvis nevar tik vienkārši salauzt vai izspert ar kāju, bet aizkavēt gan. Tomēr ar to arī beidzas cilvēku ilūzijas par drošām dzelzs ārdurvīm. Un skarbā patiesība ir tā, ka zagļi šīs dzelzs ārdurvis var pieveikt dažās minūtēs, ja vien tās nav aprīkotas ar labu un kvalitatīvu slēdzeni.

Dzelzs ārdurvis dzīvoklim un mājai

Dzelzs ārdurvis ir labs, bet arī pietiekami atbildīgs pirkums ikvienam mājokļa saimniekam. Dzelzs ārdurvis droši var uzstādīt gan dzīvoklim, gan mājai, gan arī citās palīgēkās un būvēs. Ikviens, cenšoties mājokli padarīt drošāku, izvēlas labas un kvalitatīvas durvis. Tāpēc svarīgi pievērst uzmanību ne tikai dizainiskiem elementiem, bet arī rūpēties par savu drošību uzstādot dzīvoklim metāla ārdurvis. Dzīvokļa metāla durvju specifikācija un prasības var nedaudz atšķirties no metāla durvju prasībām privātmājai. Šeit jāņem vērā, ka dzīvoklim durvis var nebūt aprīkotas ar tik biezu siltinājuma slāni kāds būtu nepieciešams privātmājai. Savukārt, skaņas izolācijai tomēr ir jābūt pietiekami labai, lai dzīvoklī Jūs nedzirdētu trokšņus no kāpņu telpas. Tāpat arī dzelzs ārdurvis dzīvoklim izvēlēsieties bez caurspīdīgiem elementiem vai iestrādātiem loga rāmjiem, kas Jūsu mājokli padarītu redzamu visu ziņkārīgo acīm. Šie faktori ir pašsaprotami, kas noteiktas kategorijas durvis ierindo tikai un vienīgi privātmāju sektorā.

Baltkrievu dzelzs ārdurvis no MetaLux

Kur meklēt labas dzelzs ārdurvis dzīvoklim? Piedāvājam Jums kvalitatīvu baltkrievu ražojumu – MetaLux dzelzs ārdurvis. MetaLux uzņēmuma attīstība noritēja diezgan strauji, dažu gadu laikā kļūstot par tirdzniecības līderi visā Baltkrievijā. Pēc veiksmīgiem panākumiem Baltkrievijas tirgū, šis dzelzs ārdurvju ražotājs ienāca arī Latvijā, piedāvājot dažādas dzelzs ārdurvis gan dzīvoklim, gan privātmājai arī Latvijas iedzīvotājiem.

Kopumā klientiem tiek piedāvāti vairāk nekā sešdesmit metāla durvju modeļi dzīvoklim un privātmājai, kas ierindotas piecās durvju kolekcijās. Dzelzs ārdurvju izgatavošana un tās procesā tiek veikta metāla lokšņu izveide pareizajā formā, kas galarezultātā pārtop par gatavām metāla durvīm. Durvju izgatavošana lielā mērā ir atkarīga no dažādiem elementiem – siltumizolācijas slāņa, metāla biezuma, skaņas izolācijas materiāla, dizaina elementu iestrādes un arī slēdzenes iestrādes.

Metāla durvju ražošanas process tiek rūpīgi kontrolēts, līdz ar to izgatavotās dzelzs ārdurvis atbilst augstākajām prasībām. Uzņēmums pilnveidojas nepārtraukti, ko nodrošina kvalitatīvu iekārtu iegāde. Dzelzs durvis tiek izgatavotas no veiktspējīgām iekārtām, kas, komplektā ar kvalitatīviem materiāliem un speciālistu darbu, sniedz vislabākos rezultātus. Ar visām MetaLux piedāvātajām durvīm Jūs varat iepazīties mājas lapā, kur tās tiek sagrupētas divās galvenajās kategorijās – dzelzs ārdurvis dzīvoklim un dzelzs ārdurvis privātmājai.

Izvēlieties savas dzelzs ārdurvis pie M-Lux!